Hakkında

ArchiZula.com Nedir?

ArchiZula.com ; mimarlık mesleğine dair keyifli paylaşımlar yapan, sektörel haberleri yorumlayan mimarlık blogudur. 1 Mart 2016’da kurulmuştur.

Mimar olmak isteyenler, mimarlık öğrencileri ve meslek profesyonellerine yönelik tavsiye niteliğinde yazılar, keşfedilesi yenilikler ile bir takım faydalı konulara odaklanmıştır.

Bir haber sitesi yada portal değildir.Burası özgün içeriğiyle nev-i şahsına münhasır bir mimarlık blogudur.Ki sloganı; ”mimarlık ve tasarım günlüğü” dür.

Architecture – Zula kelimelerinden türetilerek oluşturduğumuz adıyla, bu siteyi keyifle vakit geçirebilmeniz için tasarladık.


Archizula.com ‘un diğer ürünleri;

MimariStore – Mimarlık temalı hediyelik ürünler mağazası.

Minievler – Minimalist, ekonomik ve estetik ev fikirleri


Archizula’da yayımlanmasını istediğiniz reklam dışı (reklam için reklam sayfasını ziyaret edebilirsiniz) içerikleri / haberleri bize sosyal medya hesaplarımızdan , mail adreslerimizden ulaştırabilirsiniz.

Mimarlık dikeyinde özgün yazılarınızı Archizula’da paylaşmak için archizula@gmail.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


Archizula resmi sosyal medya hesaplarımızdan en son yazılarımızı ve beğendiğimiz içerikleri paylaşıyoruz.Bizi takip etmeyi unutmayın ;

facebook.com/archizula

twitter.com/archizula

instagram.com/archizula

pinterest.com/archizula

http://google.com/+Archizulacom