Ara 7, 2016
22 Views
0 0

LUXERA YENİBOSNA

Written by

LUXERA YENİBOSNA

İstanbul / Yenibosna
0212 465 44 34
Geri Git
Mail At
Takip et: @YeniProjelerCom

LUXERA YENİBOSNA

BİLGİ ALMA FORMU

Gönder

Luxera Yenibosna Projesi Luxera İnşaat tarafınca İstanbul Yenibosna’da hayata geçiyor.Luxera Yenibosna 100 daire ve 4000m2 ticari alandan oluşmaktadır.Luxera Yenibosna Projesinde daire tipleri 1+1 ve 2+1’den oluşmakta olup dairelerin metrekare büyüklükleri 65m2 ile 95 m2 içinde değişmektedir.

Ataköy-Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu olan Luxera Yenibosna,Basın Ekspres Yolu’nun paralelinde konumlanıyor.E5’e,TEM’e ve Mustafa Kemal Atatürk havalimanı’na 4dk mesafede içeriyor.Basın Ekspres Yolu’nun araksında sıralanan tüm eğeitim,sıhhat kuruluşları ve avmleri onun yakın çevresinde içeriyor.

Luxera Yenibosna Projesinin Şubat 2019’da teslim edilmesi planlanmaktadır.

Luxera Yenibosna Projesinde kapalı yüzme havuzu,fitness,türk hamamı,sauna ve yürüyüş parkuru,çoçuk oyun odaları,çoçuk parkı ve hobi odaları bulunmakta.Ek olarak kapalı otaparka ek olarak her daireye bir depo alanı tahsis ediliyor.

 

Article Categories:
Projeler
http://www.dubidk.com

Archizula.com 'un kurucusu.Mimarlık mesleğine dair merak edilenleri kendi penceresinden yorumlayarak okuyuculara ulaştırıyor.Aynı zamanda kişisel blogunda da yazılar yazıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: