May 6, 2016
29 Views
0 0

Mimar Olarak Ne Tür Bir İşte Çalışmalısın?

Written by

Mimarlık çok geniş iş alanı olan nadir mesleklerin belkide başında geliyor.Ancak kararsızlık ve yanlış tercihler kariyeri en fazla negatif etkileyen şeylerin başında geliyor.

Bu testin sonunda mimarlıkla alakalı hangi sektöre yöneleceğinize yönelik sorularınıza cevap bulabileceksiniz! Tabi halihazırda bir işte çalışıyorsanız bile kariyer planı oluşturmanızda bu testin de faydası dokunacağını düşünebilirsiniz.

Ofis mi?.Şantiye mi?Kamu kurumu mu?.Para mı rahatlık mı?. İç sesin hangisini söylüyor bu testin sonunda onu öğrenmiş olacaksın. Kendi büronu açmak, kurumsal bir firmada mimar olarak çalışmak yada şantiye ile ilgilenmek.. belki ilk bakışta doğru gelebilir ama bu testte vereceğin cevaplar belki de çok yanlış bir karar vereceğini söylüyor olabilir.Bir kulak vermekte fayda var..

Kalbinden gelenleri değil aklından geçenleri işaretlemeye çalış! Tabi test sonucunu bizimle ve arkadaşlarınla paylaşmayı da sakın unutma..

Article Categories:
Testler
http://www.archizula.com

Mimarlık dünyasındaki gelişmeler ile sektörel haberlerin yorumlandığı, tasarımlar üzerine kritiklerin yapıldığı mimari blog.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: