Ara 7, 2016
21 Views
0 0

SUR YAPI LEVANDER SANCAKTEPE

Written by

SUR YAPI LEVANDER SANCAKTEPE

Alemdağ Caddesi
İstanbul / Sancaktepe
444 5 787
Geri Git
Mail At
Takip et: @YeniProjelerCom

SUR YAPI LEVANDER SANCAKTEPE

BİLGİ ALMA FORMU

Gönder

ÇOK YEŞİL, ÇOK MAVİ:
TAM İSTEDİĞİNİZ GİBİ

İstanbul’da tabiatın bu kadar büyüleyici olabileceğini tahmin eder miydiniz? Lavender’de yalnız lavanta değil yüzlerce nebat, ağaç ve çiçek hayatınızın başrolüne yerleşiyor. Mevsimler renklerine tekrardan kavuşuyor, tabiatın baş döndüren kokuları her gün tekrardan misafiriniz oluyor… Şundan dolayı Lavender’in kalbi yeşil alanlara ayrılıyor.

Büyük bir gölet alanı ve geniş yüzme havuzuyla suyun rahatlık veren tesiri yeşile birlikte rol alıyor. Yeşilin ve mavinin iç içe geçmiş olduğu tüm bu geniş alanlar sevdiklerinizle rüya benzer biçimde zamanlar geçirmek için ideal.

9 konut bloğu, ortadaki ana bahçe alanının çevresinde yer alırken, 5 blok projenin giriş cephesini oluşturacak şekilde konumlanıyor. Azca kattan oluşan ve değişik yüksekliklerdeki binalar gözü yormayan ve görüş mesafesini kapatmayan bir yaşam alanı sunuyor: Göz alabildiğine tabiat, mis benzer biçimde lavanta kokuları ve sonsuz bir sema…

Lavender’in iç bahçesinde konumlanan Lavender Cafe ve toplumsal tesisleri, açık ve kapalı yüzme havuzları da heybetli mimarisinin toplumsal unsurlarını tamamlıyor.

TÜM İHTİYAÇLARINIZ KAPINIZIN ÖNÜNDE

Şık binalar, heybetli mağazalar, ışıltılı vitrinler, temizlik ve seviye… Bir Avrupa şehrinde alışveriş yapmayı hangimiz sevmeyiz?

O vakit sizi de Lavender’e bekleriz! lavender’in ertafını çevreleyen üç yola cepheli alışveriş caddesindeki cadde mağazaları bölgenin sosyalleşeceği bir albeni merkezi olacak. Her ticari birim esnek ve kullanışlı tasarımlarıyla fazlaca değişik ihtiyaçlara yanıt verecek özellikte.

Alımlı mimarisiyle hareketli cadde yaşamını birleştiren bu açık hava çarşısı, seçkin kafe ve restoranlarıyla yalnız Lavender’in değil bölgenin tecim ve toplumsal yaşamının da merkezi olamaya aday. Yaşamın tüm güzellikleri Lavender’de kapınızın önünde başlıyor. Konforu ve seçkin mimarisiyle ayrıcalıklı bir yaşam oluşturuyor.

 

DIŞ RESİMLER

KAT PLANLARI

Article Categories:
Projeler
http://www.dubidk.com

Archizula.com 'un kurucusu.Mimarlık mesleğine dair merak edilenleri kendi penceresinden yorumlayarak okuyuculara ulaştırıyor.Aynı zamanda kişisel blogunda da yazılar yazıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: