Mar 30, 2016
71 Views
0 0

Yeni Projesini Sanal Gerçeklik Teknolojisiyle Sundu

Written by

Kartal’da inşa edeceği ‘DKY Sahil’ projesinin maketini ilk kez bu fuarda sergileyen DKY İnşaat,Erenköy, Suadiye ve Göztepe gibi şehrin merkezinde yer alacak ‘DKY Cadde’ projelerinin detaylarını da ilk defa yatırımcılarla paylaştı.

DKY İnşaat, ayrıca geleceğin satış deneyimi olarak gösterilen ‘3 boyutlu sanal gerçeklik gözlüğü’ (VR) ile projelerindeki dairelerin tüm detaylarını katılımcılara tanıttı.

2016 yılına hızlı bir başlangıç yapan DKY İnşaat,İstanbul’da düzenlenen Cityscape Turkey’de yeni projeleri ve konseptlerini tanıttı. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali dumankaya, fuarda tanıttıkları proje ve yeni konseptlerle 2016 yılına iddialı girdiklerini söyledi.

Ali Dumankaya, sanal gerçeklik (VR)  ile katılımcılara daha inşaat aşamasında bulunan projelerin tüm detaylarını gösterebileceklerini söyledi.

İlk olarak DKY On Kağıthane projesinde kullanıma sunacakları bu uygulama ile ilgili Ali Dumankaya, “Kat planlarından, dairelerin manzarasına kadar dairelerin içini gezdirebileceklerini dile getirdi.  Gelecek bu yöne doğru şekilleniyor. Biz de teknolojik  trendleri yakından takip ederek bunları gayrimenkul sektöründe kullanan öncü şirketiz” dedi.

::Konut geliştirici firmaların yeni nesil teknolojileri takip etmesi hakkında ne düşünüyor sunuz?

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Haber
http://www.archizula.com

Mimarlık dünyasındaki gelişmeler ile sektörel haberlerin yorumlandığı, tasarımlar üzerine kritiklerin yapıldığı mimari blog.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: